Zęby też mają potrzeby

zeby_tez_maja_potrzeby.jpg

Dbać trzeba nie tylko o nasze ciało w rozumieniu zewnętrznym, ale także o to, co mamy nieco głębiej w sobie. Jama ustna, bo o niej mowa, musi być poddawana codziennym zabiegom higienicznym, które decydują również o jej optymalnym wyglądzie. W tym celu korzystamy przede wszystkim z pasty do zębów. Producenci kuszą nas rozmaitymi smakami i deklarowanym działaniem.

Mamy pasty wzmacniające szkliwo, chroniące dziąsła czy zapobiegające nadwrażliwości uzębienia. Przybywa środków wzbogaconych aktywnymi składnikami w postaci ekstraktów ziołowych. Pasta ma nie tylko myć i pielęgnować jamę ustną, ale również zapewniać długotrwały świeży oddech. Dobrze zatem, jeśli w składzie posiada mentol w możliwie wysokim stężeniu.

Każda Panna Młoda marzy o tym, aby jej suknia ślubna była wyjątkowa Idealnie przylegająca modna sukienka na wesele dostępna w wielu kolorach

Ostatnimi czasy rośnie też popularność naturalnych past importowanych z Indii. Wyróżnia je naturalny skład i działanie w oparciu o wyciągi z roślin, a nawet pozyskany wprost z natury fluor. Konsument może śmiało wybrać to, co będzie mu najbardziej odpowiadać. Nie brak także past dedykowanych dzieciom, o przyjemnych owocowych smakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *