W trosce o twarz

w_trosce_o_twarz.jpg

Skoro twarz jest już ogolona i gładka, to trzeba o nią zadbać także na innych polach. Zarówno golenie, jak też mycie twarzy mydłem i kontakt z nie zawsze czystym powietrzem mogą narazić męską skórę na podrażnienia. Tkanka szybko się męczy i po jakimś czasie wyglądamy starzej niż w rzeczywistości, brakuje nam świeżości i dynamiki.

Białe rękawiczki ślubne ozdobione koronką Koktajlowa sukienka idealnie nadaje się na każdą okazję

Twórcy kosmetyków pomyśleli o tym, dlatego obok potężnego asortymentu kremów dla kobiet pojawiły się również te przeznaczone dla mężczyzn. Wystarczy przejść się do solidnie zaopatrzonej drogerii, by zobaczyć, że środków tych prędko przybywa. Na liście kremów dominują te nawilżające i energizujące.

Zapewniają one wizualne zmatowienie skóry, a przy tym wiążą wodę i sprawiają, że twarz wygląda na zdrową i zadbaną. Istotny jest także zapach. Powinien być neutralny lub wyraziście męski, tak aby nie budzić mylnych skojarzeń.

Obok kremów pojawiają się też specjalne żele do stylizacji włosów, które wciera się w skórę. Ta absorbuje kosmetyk do wewnątrz, co dostarcza jej cennych składników. Uwadze polecamy także specjalne łagodzące kremy po goleniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *